Jaką biżuterię wybrać do pracy w biurze?

Jaką biżuterię wybrać do pracy w biurze?

Miejsce pracy często narzuca restrykcje w zakresie wyboru stylizacji. W wielu przedsiębiorstwach jest narzucany dress code, który określa, jak powinien wyglądać dopuszczalny ubiór roboczy. W pracy biurowej często wymaga się od pracowników schludnego, profesjonalnego wyglądu. Oznacza to brak krzykliwych kolorów, stosowny makijaż oraz zakaz zakładania zbyt rzucających się w oczy dodatków. Jednak nie oznacza to, że podczas pracy w biurze trzeba całkowicie rezygnować z biżuterii. W dzisiejszym wpisie przedstawimy kilka propozycji, które będą ciekawym akcentem do stroju biznesowego. 

Złote celebrytki 

Celebrytki to rodzaj biżuterii, którego nie trzeba zbytnio przedstawiać. Jeśli jednak ktoś nie orientuje się, czym one są i jak wyglądają, zapraszamy do przeczytania naszego wpisu, w którym dokładnie je przedstawiamy. Znajduje on się tutaj. Celebrytki królują w sklepach jubilerskich już od dłuższego czasu. Dlaczego są one tak popularne? Chociażby ze względu na ich uniwersalność. Złote celebrytki są minimalistyczne, a więc świetnie sprawdzą się do każdego stroju -  w tym także biznesowego. Wspaniale będą wyglądać w zestawieniu z elegancką koszulą i marynarką. Dzięki nim do danego stroju można wprowadzić odrobinę osobistego charakteru. Wybór zawieszek jest ogromny i zależy wyłącznie od preferencji. Naszyjnik celebrytka gwiazdka czy linia życia ze złota to tylko dwa przykłady ciekawych akcentów. Różnorodność wśród tego typu biżuterii jest spora. Osoby, które decydują się na wybór celebrytki, za jej pomocą mogą zaprezentować swoje hobby czy wierzenia (np. poprzez noszenie celebrytki złotej próby 585 z krzyżykiem). Dla niezdecydowanych miłośniczek biżuterii lub dla tych nie mających pomysłu na to, którą zawieszkę wybrać, przygotowaliśmy wpis przedstawiający inne ciekawe rozwiązania. Można go przeczytać klikając tu

Delikatne kolczyki

Małe kolczyki to świetne akcenty, które nie rzucają się zbytnio w oczy ani nie są przesadnie krzykliwe. Te wykonane ze złota potrafią być bardzo eleganckie. Właśnie z tego powodu będą wspaniale nadawać się do stroju w stylu biznesowym. Tutaj również można eksperymentować w zakresie stylu i rodzaju kolczyków. Subtelne koła, wiszące z delikatnym diamentem czy też na wkrętkach - możliwości jest naprawdę wiele. 

Bransoletki na łańcuszku

Pomysł na delikatne akcesoria na łańcuszku z jedną zawieszką nie jest ograniczony tylko do naszyjników. Bransoletki celebrytki to kolejny przykład ciekawej, ale minimalistycznej biżuterii, która nie będzie łamać dress codu. Tak jak w przypadku naszyjników, wybór stylów zawieszek jest ogromny. Bardzo popularne są warianty z kilkoma np. trzema małymi elementami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl