Prawdziwy hit - złote celebrytki

Prawdziwy hit - złote celebrytki

Złote celebrytki to forma biżuterii, która wraca do łask po dość długim okresie zapomnienia. Dzieje się to głównie ze względu na to, że ponownie dostrzeżono ich potencjał drzemiący w minimalizmie oraz oszczędności. Mają one również właściwość odzwierciedlania i wydobywania osobowości noszącej je osoby. 

Wyjątkowa dbałość o wzornictwo

Nie jest jednak prawdą, że produkcja celebrytek jest mniej skomplikowana od innych form biżuterii. Okazuje się to wtedy, kiedy przyjrzymy się bogatej strukturze łańcuszka składającej się z drobnych elips lub okręgów, które często różnią się między sobą kształtem lub grubością, tworząc zróżnicowaną i bogatą fakturą. Łańcuszki te idealnie korespondują z delikatnymi, minimalistycznymi motywami geometrycznymi, takimi jak pierścienie i koła w kolorze białego złota, dzięki czemu uzyskiwane jest także interesujące połączenie kolorów.

Bogactwo motywów 

W wyborach klientek widać również zwrot w stronę elementów kojarzących się z duchowością. Często wybierają one złote celebrytki z krzyżem, symbolem nieskończoności lub drzewkiem szczęścia, co ma wskazywać ich skłonność do uduchowienia. Często także decydują się na naszyjnik ze swoim imieniem lub motywem wskazującym na zainteresowania, np. nutą lub kluczem wiolinowym. 

Celebrytki zdobione szlachetnymi kamieniami

Często okazuje się, że samo złoto nie jest wystarczająco atrakcyjne wizualnie, aby zachwycić użytkowników. Wtedy najlepiej sprawdzą się celebrytki z dodatkiem szlachetnych kamieni np. agatu lub ametystu. Biżuteria z koralikami Svarowskiego charakteryzuje się ciekawym połączeniem złota oraz odcieni niebieskiego, przez co również cieszą się niemałą popularnością. Pojawiają się także modele zdobione białymi cyrkoniami, które są jednocześnie oszczędne, ale przez swój połysk mają w sobie coś z bogactwa i przepychu. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl