Personalizowana biżuteria - czy warto?

Personalizowana biżuteria - czy warto?

Jak sprawić, by dany element biżuterii był jeszcze bardziej wyjątkowy? Oczywiście dodać jakiś akcent od siebie. Personalizowana biżuteria to bardzo popularny sposób na zmaterializowanie i pokazanie swoich uczuć względem drugiej osoby. Jest to także dobre rozwiązanie dla miłośników niebanalnych rozwiązań. Pozostaje tylko pytanie, jakie są sposoby na spersonalizowanie biżuterii? Przedstawimy je w dzisiejszym wpisie. 

Celebrytki z imieniem

Naszyjniki z imieniem z początku były noszone przez czarnoskóre i latynoskie osoby w Stanach Zjednoczonych. W ten sposób celebrowali swoje pochodzenie w czasach, kiedy grupy te były w dużym stopniu marginalizowane. Później personalizowane naszyjniki zyskały popularność za sprawą serialu “Sex And the City”. Dzisiaj celebrytki z imieniem cieszą się popularnością na całym świecie wśród wszystkich grup etnicznych. Jest to wspaniały sposób, by okazać dumę z tego, kim się jest. Jednak nie trzeba nosić złotej celebrytki z własnym imieniem. Taka podarowana na prezent może zawierać imię lub inicjał kochanej osoby. Jest to ciekawy pomysł na sentymentalny podarek np. na rocznicę. Jeśli ktoś szuka idealnego prezentu na tę okazję, zachęcamy również do przeczytania naszego wpisu na ten temat. Można go znaleźć tutaj. Co ciekawe, biżuteria z imieniem nie ogranicza się tylko i wyłącznie do naszyjników. Można znaleźć także spersonalizowane pierścionki, które swoją popularność zyskały za sprawą wykonawców hip-hopowych. Coraz popularniejsze stają się także delikatne bransoletki z imieniem.

Grawer z wyjątkową wiadomością

Biżuteria z krótką wiadomością prosto od serca? Czemu nie! Pięknie wygrawerowane czułe słowa znacznie podniosą wartość sentymentalną prezentu. Największym plusem personalizacji jest to, że można ją wykonać na niemal każdym elemencie biżuterii. Dodatkowo nie rzuca się ona za bardzo w oczy - często trzeba się dokładnie przyjrzeć, by dostrzec grawer. Aktualnie niezwykle popularna jest złota celebrytka z wygrawerowanym imieniem na zawieszce. Dużym uznaniem cieszy się także grawer wewnątrz obrączek czy na bransoletkach. Te ostatnie mogą mieć wyryte słowa na zawieszce, jeśli jest ona wystarczająco duża. Są również bransoletki w typie blaszki, które są z reguły większe, a więc można wykonać na nich grawer z większą liczbą słów. Więcej o tym elemencie biżuterii można przeczytać w naszym wpisie blogowym tutaj

Personalizowana biżuteria jest wspaniałym pomysłem na stworzenie dodatku dedykowanego wyłącznie dla jednej osoby. To dobry prezent nie tylko na podarowanie komuś innemu, ale także sobie samemu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl