Jaki prezent wybrać na rocznicę ślubu?

Jaki prezent wybrać na rocznicę ślubu?

Wyjątkowy prezent.

Niezależnie od tego, czy jest to pierwsza, piąta, czy też dwudziesta rocznica ślubu, zawsze powinna być wyjątkowa. Jest to szczególny dzień. Warto sobie przypomnieć jak to było, kiedy ślubowaliście sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz pozostanie ze sobą na dobre i złe. Jeśli co roku będziecie przypominać sobie treść przysięgi małżeńskiej, z pewnością każda rocznica będzie wyjątkowa. Jeśli do tego spędzicie ten dzień przy romantycznej kolacji, uczucie znów zapłonie. Nie może być inaczej, w końcu wieczór przy blasku świec, lampce wina lub szampana i ulubionym daniu, przyspiesza bicie serca.

Prezent na rocznicę ślubu oprócz wystawnej kolacji jest sporym wyzwaniem. Cóż można sprawić drugiej osobie, żeby ją uszczęśliwić? I tu jak zawsze pojawia się problem. Przecież w ciągu roku obdarowujecie siebie wzajemnie upominkami. Cóż więc kupić tym razem? Z pewnością znakomitym i eleganckim prezentem dla żony będzie pierścionek z białego lub żółtego złota z grawerem, a dla męża złota bransoletka. Jeśli wręczycie sobie upominki przy wykwintnej kolacji, sprawicie sobie ogromną radość. Ważne, żeby to była niespodzianka.

Zamówienie.

Nie musicie odwiedzać sklepów jubilerskich w poszukiwaniu wyjątkowych produktów, bo u polskiego producenta biżuterii z żółtego i białego złota, firmy Goldmirk, w kilka minut złożycie zamówienie i towar zostanie dostarczony do domu. To ogromna wygoda i oszczędność czasu. Ten dzień będziecie pamiętali przez wiele miesięcy, a gdybyście nawet zapomnieli, bo nadmiar obowiązków, szybkie tempo życia, zaciera często mile chwile, prezenty zawsze będą Wam przypominały, o tym wspaniałym wieczorze. Warto wygrawerować romantyczny napis, bo w chwilach smutku, sprzeczki czy też cichych dni, które zdarzają się w każdym małżeństwie, słowa od serca godzą pary.

Rocznice ślubu.

Każda rocznica ślubu jest wyjątkowa, nie tylko 10, 15, 25, 30 czy 40. W pierwszą rocznicę ślubu są wspomnienia ze ślubu i wesela są jeszcze bardzo żywe. Wyciągacie zdjęcia, włączacie film z uroczystości i przypominacie sobie, jak to było rok temu. Jednak warto, żebyście co roku świętowali. Oto kilka nazw rocznic ślubu, tych bardziej i tych mniej znanych:

1. rocznica ślubu — papierowa;

2. rocznica ślubu — bawełniana;

8. rocznica ślubu — spiżowa, brązowa lub blaszana;

9. rocznica ślubu — gliniana lub generalska;

10. rocznica ślubu — cynowa lub aluminiowa;

20. rocznica ślubu — porcelanowa;

25. rocznica ślubu — srebrna;

30. rocznica ślubu -perłowa

55. rocznica ślubu — szmaragdowa, lub platynowa;

60. rocznica ślubu — diamentowa;

65. rocznica ślubu — żelazna;

70. rocznica ślubu — kamienna;

75. rocznica ślubu — brylantowa.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl