Jaką bransoletkę wybrać dla mamy?

Jaką bransoletkę wybrać dla mamy?

Relacja syna z matką ma szczególny charakter. W związku, z czym wybór biżuterii dla niej będzie opierał się na innych kryteriach niż dla partnerki lub narzeczonej. Warto wybierając ją koncentrować się na symbolach zaklętych w konkretnych motywach oraz wzorach, tak aby korespondowały one z wyobrażeniem macierzyństwa. Biżuteria dla mamy powinna być także bardziej skromna i mniej wyzywająca niż dla młodej kobiety. 

Jakie kojarzą się z macierzyństwem?

Naszyjnik ze złotą celebrytką przedstawiającą linię życia będzie pięknym symbolem daru, który otrzymujemy od matki. Podobnie łapacz snów, który będzie wyrazem spokoju i bezpieczeństwa, który zapewniają nam matki, gdy wymagamy ich pełnej opieki. Z kolei dodatki zawierające motyw czterolistnej koniczyny informują o szczęściu, ale też wyjątkowości osoby nią obdarowanej. Popularnym wyborem są także motywy kwiatowe oraz serca, jednak nie mają one takiej intensywności, jak motywy wybrane z przemyśleniem. 

Szlachetne kamienie wyrazem szczególnej wartości

Kobiety w średnim wieku często zamiast biżuterii charakteryzującej się zastosowaniem dużej ilości złota decydują się na bardziej oszczędne modele. Wśród nich można wymienić m.in. bransolety wykonane ze szlachetnych kamieni, takich jak agaty lub skromne tasiemki z dodatkiem celebrytek. Oferują one interesujące rozwiązania kolorystyczne oraz kontrasty. Czerń tasiemki lub rzemyka ciekawie komponuje się ze złotymi dodatkami. 

Kolczyki z cyrkoniami niekonwencjonalnym wyborem

Ciekawym wyborem będą także kolczyki z cyrkoniami. Złoto, z którego są wykonane stanowi symbol szlachetności i dostojeństwa, natomiast połyskująca cyrkonia siły i witalności. Kolczyki należy wybierać tak, aby nie porażały swoim rozmiarem oraz ilością zdobień, najlepiej sprawdzą się te drobne, skromne, ale niepozbawione subtelnego błysku. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl