Opcje przeglądania

Bransoletka z blaszką ze złota

Bransoletka z blaszką ze złota doskonale nadaje się pod grawerunek. Można na niej umieścić wyznanie miłości, inicjały bliskiej osoby lub motto życiowe. Długość napisu uzależniona jest m.in. od powierzchni blaszki, która może przyjmować zarówno klasyczny prostokątny kształt, jak i formę serduszka, kółeczka czy gwiazdki. Zapraszamy do zapoznania się z modelami dostępnymi w naszej ofercie. Oferujemy zarówno bransoletki sznurkowe, jak i łańcuszkowe. Obra rodzaje są solidnie wykończone i wyposażone w opcję regulacji rozmiaru. Bransoletki blaszki doskonale prezentują się na nadgarstku i mogą być noszone zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn.

Bransoletki z kamieni

Oferujemy bransoletki z kamieni półszlachetnych takich jak np. hematyt, zwany także krwawnikiem. Jego nazwa nie jest przypadkowa. Skała ta występuje w naturze w kolorze czarnym i odcieniach szarości, jednak po sproszkowaniu przybiera barwę krwistoczerwoną. W średniowieczu hematyt był wykorzystywany m.in. do leczenia chorób układu krążenia, a jeszcze wcześniej, bo w starożytności, określano go amuletem wojowników. Symbolizował bowiem sile, odwagę i wolę walki. Ponadto kamień ten miał dodawać walczącym sił fizycznych i witalnych. Do dziś uznaje się jego pozytywny wpływ na zdrowie i samopoczucie.

W sprzedaży mamy także bransoletki z agatów zwanych kamieniami równowagi fizycznej, emocjonalnej i intelektualnej. Niezwykłość tego naturalnego materiału kryje się w jego wnętrzu. Na zewnątrz wygląda jak zwykła szara skała, jednak po przecięciu i oszlifowaniu zachwyca różnorodnością kolorów układających się w wielowymiarowe warstwy. Agaty cieszyły się ogromną popularnością już w baroku, a więc epoce wytworności i strojności. Tworzono z nich nie tylko biżuterię, ale ozdabiano nimi też włosy, ubrania, obuwie i broń. Kamienie te doskonale komponują się z perłami i złotem.

Bransoletka sznurkowa kotwica 585 Bransoletka sznurkowa kotwica 585
Producent: GoldMirk
Cena: 119,00 zł
szt.
zobacz więcej
Bransoletka sznurkowa gitara 585 Bransoletka sznurkowa gitara 585
Producent: GoldMirk
Cena: 129,00 zł
szt.
zobacz więcej
Bransoletka sznurkowa podkowa 585 Bransoletka sznurkowa podkowa 585
Producent: GoldMirk
Cena: 129,00 zł
szt.
zobacz więcej
Bransoletka sznurkowa globus 585 Bransoletka sznurkowa globus 585
Producent: GoldMirk
Cena: 149,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl