Twoja bransoletka jakie będzie prezentowała imię?

bransoletki z imieniem

Wspaniały prezent dla Ciebie lub najbliższych

Imię, które ma znaleźć się na bransoletce należy wybrać podczas składania zamówienia. Wykonamy z myślą o Tobie specjalnie spersonalizowaną bransoletkę, dając ci możliwość dowolnej modyfikacji zawieszki. Jeśli chcesz zmienić rozmiar łańcuszka, albo zawieszki daj nam o tym znać, wykonamy ją zgodnie z twoim wyobrażeniem. Bransoletka z pewnością stanie się idealnym prezentem dla Ciebie lub dla twoich najbliższych. Każde imię nosi ze sobą znaczenie i wartość, które trzeba podkreślać. Jesteś dumna ze swojego imienia? Warto o tym powiedzieć światu, kupując oferowany przez naszą pracownię wyrób, którym jest bransoletka z imieniem. Bransoletka będzie eksponowała specjalnie wykonaną przez nas zawieszką prezentującą twoje imię. Czas, jaki potrzebujemy na stworzenie wybranej przez Ciebie biżuterii to maksymalnie 72 godziny robocze. Nasza pracownia jubilerska jest gotowa na wszystkie poświęcenia dla dobra klientów. Wszystkie zamówienia realizujemy według standardowych wymiarów. Gdyby była potrzeba zmian, poinformuj nas o tym niezwłocznie po dokonaniu zakupu. Oferowana przez nas bransoletka dostępne są w dwóch próbach złota 585 i 333.

bransoletka z imieniem

Nasza biżuteria to wyjątkowy przykład personalizacji

Bransoletka prezentująca wybrane przez Ciebie imię to nasz konik, z którego jesteśmy wyjątkowo dumni. Kto z nas odmówiłby otrzymania prezentu, który został stworzony z myślą specjalnie o nim? Zrób sobie taki prezent, albo obdarz nim kogoś wyjątkowego w twoim życiu. Nasze cieszące się wysoką popularnością są przykładem tego, jak może wyglądać dobra współpraca. Mowa tutaj o współpracy pomiędzy klientem, a sprzedawcą. Odpowiadamy na wszystkie potrzeby naszych klientów. Bransoletka z imieniem może zostać stworzone zgodnie z twoimi oczekiwaniami. W przypadku, gdyby była potrzeba jakiejkolwiek modyfikacji to możemy ją wprowadzić. Także w kwestii wymiarów samej zawieszki. Przy zakupie zwróć szczególną uwagę na jej długość, gdyż może zostać dowolnie zmodyfikowana. Wystarczy poinformować nas o wyborze długości, w przypadku braku informacji wyślemy bransoletkę w standardowym rozmiarze 17,5cm + 2 cm (przedłużka). Przedłużka umożliwia swobodnie manipulowanie długością w zakresie 2 cm na plus lub minus. To dodatkowe ułatwienie, które podnosi komfort użytkowania oferowanej przez nas biżuterii. Jeśli poszukujesz zamiast zawieszki zwyczajnie grawerunku to sprawdź naszą ofertę, gdzie znajdziesz unikalne bransoletki z grawerem.

bransoletka z imieniem

Wybieraj wyroby jubilerskie tylko od sprawdzonych producentów, takie jak nasza bransoletka z imieniem

W pracy nad naszymi projektami wykorzystujemy prawie trzy dekady doświadczenia w pracy z metalami szlachetnymi. Pragniemy dostarczać naszym klientom wyroby najwyższej jakości, aby zyskać ich pełną satysfakcję ze zrealizowanego zamówienia. Dlatego przykładamy najwyższe starania do każdej realizacji. Oferowana przez nas biżuteria, do której można wybrać dowolne imię jest dowodem otwierania się na pełną współpracę z klientem. Wszystkie nasze produkty wykonane są z pewnej próby złota, zawieszone na bardzo solidnym łańcuszku, sznurku czy tasiemce. Pamiętaj, że przysługuje Ci prawo zwrotu zakupionego towaru nawet do 14 dni od jego otrzymania! Sprawdź naszą biżuterię, wszystkie dodatkowe akcesoria, jak regulowane zapięcie są praktyczne i podnoszą komfort korzystania z naszej biżuterii. Bransoletka z imionami wywoła uśmiech na twarzy każdej obdarowanej osoby. Męska bransoletka z imieniem także się sprawdzi. 

Sprawdź, jak wygląda bransoletka z imieniem dziecka

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl