Opcje przeglądania
Wybierz kolor bransoletki
Wybierz kolor chokera
Cena
  • od
    do

Bransoletki nieskończoność na sznurku

Bransoletki nieskończoność na sznurku marki GOLDMIRK

bransoletki nieskończoność na sznurku

Jeszcze więcej minimalizmu w stylizacji

Bransoletki nieskończoność na sznurku mogą występować w przeróżnych kombinacjach. Niektóre kobiety sięgają po wyraźne, odznaczające się modele i wzory, tak aby to z czym się utożsamiają było widoczne. Mimo wszystko, obecne trendy zmierzają ku minimalizmowi. Odpowiedzą na to w branży jubilerskiej, są minimalistyczne wzory. Dlatego prezentujemy Bransoletkę na sznurku nieskończoność dla Pań, które chcą delikatnie podkreślić swoją stylizację. Mała, delikatna zawieszka poprzez swoją precyzję wykonania wspaniale zdobi sznurek, czy tasiemkę- odpowiadając na najbardziej wyrafinowane gusta. Bransoletki na sznurku nieskończoność możemy z powodzeniem nosić do luźnych i wyjściowych stylizacji, pięknie komponuje się na dłoni, podkreślając charakter "nosicielki".

bransoletki nieskończoność na sznurku

Idealny pomysł, idealny prezent

Szukasz pomysłu na prezent? Skorzystaj z możliwości zakupu naszych bransoletek sznurkowych. Zwróć uwagę na to, że masz pełną możliwość zmiany koloru sznurka. W sytuacji, gdy bardziej podoba ci się czerwony lub czarny- zaznacz odpowiednią opcję na karcie produktu. Pełna personalizacja jaką oferujemy, jest potwierdzeniem naszej otwartości na współpracę z klientem. Bransoletki nieskończoność na sznurku lub na tasiemce- to nasza propozycja dla Ciebie i dla osób, które chcesz obdarować. Znak nieskończoności symbolizuje pewne przywiązanie do ważnych wydarzeń w życiu, albo pragnienie trwania pewnych spraw właśnie w nieskończoność. Oczywiście, może być także noszona bez okazji. :)

bransoletki nieskończoność na sznurku

Bransoletki nieskończoność na sznurku może z grawerem?

A gdyby tak urozmaicić zawieszkę nieskończoności spersonalizowanym grawerunkiem? Oczywiście istnieje taka możliwość dzięki temu, że jesteśmy producentami oferowanej przez nas biżuterii. W przypadku, gdy zapragniesz urozmaicić swoje zamówienie indywidualnym grawerem to poinformuj nas o tym przy składaniu zamówienia. Jeśli masz pomysł na oryginalny grawer, pamiętaj o pewnych ograniczeniach w jego wielkości. Najczęściej wybieranymi opcjami w przypadku małych zawieszek są inicjały, albo pojedyncze słowa. Jasne jest to, że możemy zgodnie z życzeniem klienta powiększyć zawieszkę, gdyby twój upragniony grawerunek musiał się koniecznie na niej znaleźć. :) Korzystając z naszego sklepu internetowego, albo składając zamówienie telefonicznie zrobisz wyjątkowy prezent sobie lub bliskiej Ci osobie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl